Lap top

ПАКЕТ: HP 250 ЛАПТОП + ПРИНТЕР

 • Процесор: Intel Celeron N2840 (2,16GHz)
 • Меморија: 4GB 1600 MHz DDR3
 • Тврд диск: 500GB (5400rpm) SATA
 • Додаток: HP Deskjet Ink Advantage 1515 AiO принтер
411 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
Lap top

ASUS X553MA-SX522B

 • Процесор: Intel Celeron N2840 (2,16GHz, 1MB cache)
 • Меморија: 2GB DDR3
 • Монитор: 15,6" LED HD 1366x768 pix
 • Вклучен оперативен систем Windows 8.1 64-bit
369 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди
TV

SONY KDL-40R550C

 • Smart TV, Full HD Edge LED
 • Екран: 40 / 102 (инчи / cm)
 • Резолуција: 1920 x 1080
 • Промоција: 5 годишна гаранција, важи до 30.09.2015
794 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
TV

SAMSUNG UE40J5512AKXXH

 • Smart TV, Full HD LED
 • Екран: 40 / 102 (инчи / cm)
 • Видео: 200 Hz CMR
 • Гаранција: 2 години
909 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди
Tablet

HP OFFICEJET Pro 8610 ПРИНТЕР + HP 950XL CARTRIGE

 • Мултифункциски во боја, инк-џет уред; копир, принтер, скенер, факс, интернет
 • Резолуција на црно-бело печатење: До 1200 dpi
 • Резолуција на печатење во боја: 4800 x 1200 dpi
445  ден.

Месечна цена за плаќање на 24 рати на телефонска сметка

Повеќе
TV

SYNOLOGY DISK STATION DS214se

 • NAS сервер наменет за домашни и мали бизнис корисници, погоден за складирање и споделување на податоци со постојана нивна заштита.
 • Подарок: Power Walker VI 650 LCD UPS
489 ден.

Месечна цена за плаќање на 24 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди

Telekom Cloud партнер

За вас сега е достапна врвната технолошка инфраструктура и долгогодишното искуство на Македонски Телеком.

Повеќе

Пакети Office Complete

Најповолна пакет-понуда на интернет и телефонија за вашата компанија.

Повеќе

Optic пакети

Со врвна оптичка технологија до огромни, симетрични интернет брзини и 2 телефонски линии.

Повеќе
HotSpot

Business 360

Водечките услуги од Македонски Телеком и Т-Mobile, во еден комплетен бизнис пакет, создаден за мали и средни компании!

Повеќе
Дигитални сертификати

Најсигурни сертификати, со и без токен, за широка употреба.

Повеќе
Моја сметка

Директен пристап до сметките со услугата Мој сметка.

Провери
Хостирана деловна пошта

Користете виртуелни сервери за вашата е-пошта!

Повеќе
Виртуелен приватен сервер

Проверете кој пакет вам ви треба.

Калкулатор